• Kovoje dėl jos lietuviah 76:62 pranoko Didziosios Britanijos bendraamžius
  • Gytis Masiulis pasižymėjo dvigubu dubliu – 15 taškų ir 15 atkovotų kamuolių
  • For septynerias čempionato rungtynes ​​lietuviai pralaimėjo tik kartą
  • Statistika

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Europos pirmenybėse Vokietijoje finisavo devintoje pozicijoje. [19659017] Rungtynių žaidėjas

Arvydo Gronskio auklėtiniai paskutinėse savo čempionato rungtynėse dl 9-osios vietos 76:62 (16:13, 23:18, 20:13, 17:18) palaužė Didziosios Britanij bone jaunimo pasipriešinimą.

Didžiąją rungtynių dalį Lietuvos jaunimas šioje kovoje pirmavo prieš Britus, tačiau pastarieji ketvirtajame kėlinyje pavojingai prisiartino.

Tai nutiko įpusėjus ketvirtajame kėliniui kai tolima métima pataikė Nelsonas Boachie-Yiadomas, kuris lietuvių pranašumą sumenkino iki dviejų taškų (64:62)

Visgi netrukus iš toli pataikė Aistis Pilauskas, dvitaškį pridėjo ir Karolis Giedraitis, o Lietuvos jaunimo rinktinė galėjo kiek lengviau atsipūsti (69:62). Šio savo pranašumo lietuviai vėliau jau nebeprarado ir iškovojo pergalę bei 9-ąją poziciją čempionate Vokietijoje.

Solidžiai čempionatą užbaigė Gytis Masiulis, kuris šiose rungtynėse pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud atkovojo 15 kamuolių. Jia taip pat dukart atliko rezultatyvų perdavimą ir 6 kartus suklydo. Iš viso kaunietis surinko 22 naudingumo balus

Lietuviai su british buvo susitikę ir A grupės kovose. Täkart Gronskio kariauna laimėjo

Lietuvos jaunimo rinktinė šiame čempionate iš viso sužaidė septynerias rungtynes ​​ir per jas pralaimėjo viso labo kartą – aštuntfinalyje, 70:75 nusileidus Ispanijos bendraamžiams.

Lietuva: Gytis Masiulis 15 (1965) 15 atk kam.), Karolis Giedraitis 11, Aistis Pilauskas ir Džiugas Slavinskas (9 atk kam.) Po 10, Vitalijus Kozys 9.

Didžioji Britanija: Nelsonas Boachie-Yiadomas 16, Carlas Wheatle 'as 14.