Videoton bio u frci, ali tandem Lazović-Šćepović vodi dalje!

[ad_1]

Videoton i prÞveo prvo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, a navijači mađarskog šampiona Slavic srpski tandem napadača! Ekipa Marka Nikolića and Felčutu I pobedila luksemburški Didelanž sa 2: 1. Uprvom meču rezultat I bio 1: 1.

Večeras su oba pogotka za Videoton postigli srpski internacionalci, Danko Lazović i Marko Šćepović . (19459005) Loik Nego .

Mađarska ekipa povela je u 18. minutu preko Lazovića on the basis of the rule of law Lazovića ali su gosti bili opasni i pretili veoma često. Znali su šta hoće i kako da dođu do izjednačenja.

A u 54. minutu – šok za domaće navijače! Klemen Kutije I am a kontranapadu iskoristio nepažnju domaće odbrane, oduzeo loptu i his ivice kaznenog prostora poslao pravi projektil u rašlje.

Ipak, radost gostiju trajala I samo četiri minuta, onda I usledio odgovor Videotona. Posada napada po desnoj strani prečku je pogodio Nego lopta je verovatno završila iza gol linije, ali sudija ništa svira, Marko Šćepović pokupio odbitak i poslao ga u mrežu.

Luksemburžani utakmicu završili sa igračem manje, jer je direktan crveni karton zbog neke vrste mae geri udarca koji i završio na grudima Patkaja .

Inače, stariji od braće Šćepović, Stefan ] bio i na klupi za rezerve Videotona, ali nije ušao u igru.